Teszt Feszt Város Önkormányzatának Hétparancsolata – avagy „Min nevettek, dramaturgok?"
Görög-Czintos Orsolya
1. Egy kicsit mindenki rajta kell legyen a spektrumon.
2. Kötelező az egész estés maffia (főleg, ha Orsi a mesélő).
3. A jegyekből mindig kevesebbet vagy többet!
4. Jön Máté.
5. Aki Hectort szomorúvá teszi, azt kitagadjuk.
6. Marci a dreamdaddy (Marci, szeretünk!<3).
7. Legkésőbb tizenkettőig elküldjük Katának a szövegeket (kettőkor keltünk fel).
Honourable mention: Ábel kötelezően elba- rontja Nóra nevét (bocsi!).
Bónusz:
Finomságok, amelyek a Freeborn Hostel filagóriájában (?), avagy Teszt Feszt Város székhelyén hangzottak el:
✧ Farkasszemet néztünk a színész farpofáival.
✧ – Beszéltem a vaginámmal... S éreztem a cuntot.
– Ez meg itt tépi a tortillát, geci!
✧ – Ez Freud?
– Nem, a sör.
✧ – Civilek, akik nem tudnak struktúrában gondolkozni…
– Ez most lehülyézett engem?
✧ Őszintén, én kukorékoltalanítanám.
✧ Ha én jelenleg valamilyen formában megterhesednék…
✧ Nem látod a lótól a Mátét.
✧ Bocs, nincs rajtam a szemüvegem ezért süket vagyok.
✧ Úgy éreztem magam, mint egy predator: néztem a gyerekeket a sátorban (#tintalocirkusz).
✧ A prostitúció egy ősi hagyomány.
✧ – Ismerek egy szentgyörgyi drámát, ahol a szereplő nem a Diószeginél dolgozik…
– Hanem a Szegidiónál!
✧ Mindjárt megszülök, úgy megnézett!
✧ Fhú Beki, fut utánad a Jászay Mari díj!
Köszönjük, hogy itt lehettünk, mindenkinek szép nyarat!
Üdv, a blogos csapat: Csenge, másik Csenge, Ancsu, Orsi, Ábel, Sára, Beki, Marci, Nono, Mábel, Nati.
Fotó: Beliczay László
