Blog 2012

Kendőzetlenül

Kendőzetlenül

„Lehet, a nézőnek egy semmiség, de nekem nagyon fontos" - mondta Bérczes László, mikor szóba került A Gézagyerekben megjelenő kendő. Vallomása szerint minden előadásban elhelyez legalább egy nyakbavalót. De vajon a kendőknek mennyire fontos Bérczes? Most ők vallanak. Kendőzetlenül.  

Önnek mi a véleménye, uram?

Önnek mi a véleménye, uram?

 Godot el fog jönni. Várni kell rá a nem múló időben. 

A SZÍNHÁZ A HIBÁS

A SZÍNHÁZ A HIBÁS

A LABDA és a KÖTÉL beszélget a Godot-ra várva előadás után valahol a színpadon...

TESZTnaplopó 3.

TESZTnaplopó 3.

 Nagy cipő-problematika van a TESZTen. 

 

Ki adta a kezdőrúgást?

Ki adta a kezdőrúgást?

Mit kezdhetünk egy labdával a Godot-ra várva című előadásban? A válasz egyszerű: bármit. Lehet belőle párna, társ, kapcsolatteremtő eszköz két ember között, lehet maga a Föld, és olykor-olykor egyszerű labda is. Egyszerűségéből adódóan pedig bármilyen jelentést képes felvenni, melyet a két főszereplő, Vladimir (Kádas József) és Estragon (Krisztik Csaba) teljes mértékben kihasznál. 

Nem a plakátba szeretek bele

Nem a plakátba szeretek bele

Benedek Levente, a temesvári színház grafikusa tegnap nyitotta meg plakátkiállítását az előcsarnokban. Vele beszélgettünk.

Our site uses cookies!


Our website uses cookies to offer you a safer browsing experience and an optimized one. Their description and our cookie policy can be read here.

Please also read our data protection policy.

Select cookies