TESZT 2013 

május 24. péntek

17:00 20:00
Nagyterem

Csiky Gergely Állami Magyar Színház, Temesvár (RO)

Békeidő

Rendező: Hajdu Szabolcs

17:00
Nagyterem

A Temesvári Eurorégiós Színházi Találkozó hivatalos megnyitója

22:00
Dóm tér

Lajkó Félix és zenekara koncert

május 25. szombat

15:00
Előcsarnok

Krecsányi Ignác – egy színidirektor viszontagságai (kiállításmegnyitó)

16:00
Mihai Eminescu Nemzeti Színház, Sala 2

Mihai Eminescu Nemzeti Színház, Temesvár (RO)

Az élet álom

Rendező: Mihai Măniuțiu

18:00
Nagyterem

Újvidéki Színház, Újvidék (SRB)

Opera ultima

Rendező: Kokan Mladenović

22:00
Nagyterem

Nyári Mozi Színházi Közösség, Szabadka (SRB)

Lit és Mix könyve

Rendező: Döbrei Dénes Lajkó Félix

május 26. vasárnap

12:00
Nagyterem

Szegedi Nemzeti Színház, Szeged (HU)

Zerline, a szobalány története

Rendező: Sándor János

14:00
Előcsarnok

Lőkös Ildikó: Temesvári esték (könyvbemutató)

17:00
Nagyterem

Szerb Nemzeti Színház, Újvidék (SRB)

Sirály

Rendező: Tomi Janežič

május 27. hétfő

16:00
Stúdió

Aradi Kamaraszínház, Arad (RO)

Vodkapolka, avagy hogyan ettem kutyát

Rendező: Tapasztó Ernő

18:00
Nagyterem

Atelje 212, Belgrád (SRB)

Váróterem

Rendező: Boris Liješević

21:00
Nagyterem

Szkéné Színház / Forte Társulat, Budapest (HU)

A nagy füzet

Rendező: Horváth Csaba

május 28. kedd

11:00
Stúdió

Móricz Zsigmond Színház, Nyíregyháza (HU)

Péter és a Farkas

Rendező: Krámer György

16:00
Cuib d`Arte

Állami Német Színház, Temesvár (RO)

GESCHLAECHTER - Fúriák & A nagy háború

Rendező: Radu-Alexandru Nica

19:00
Nagyterem

Nézőművészeti Kft. / Szkéné Színház, Budapest (HU)

Bivaly-szuflé

Rendező: Göttinger Pál

május 29. szerda

17:00
Stúdió

Zentai Magyar Kamaraszínház (SRB)

Simon hét napja

Rendező: Vukosavljev Iván

17:00 22:00
Nagyterem

Kosztolányi Dezső Színház, Szabadka, (SRB)

PASS-PORT Subotica/Szabadka - A démonok városa

Rendező: Urbán András

19:00
Nagyterem

Szabadkai Népszínház, Magyar Társulat, Szabadka (SRB)

A halál nem bicikli (hogy ellopják tőled)

Rendező: Tanja Miletić-Oručević

május 30. csütörtök

17:00
Stúdió

Csiky Gergely Állami Magyar Színház, Temesvár (RO)

Gardénia

Rendező: Koltai M. Gábor

20:00
Nagyterem

Pintér Béla és Társulata, Budapest (HU)

Kaisers TV, Ungarn

Rendező: Pintér Béla

22:00
Nagyterem

Harry Tavitian és Cserey Csaba koncert

május 31. péntek

11:00

TESZT Konferencia

16:00
Stúdió

Kosztolányi Dezső Színház, Szabadka, (SRB)

Somniare Somnia

Rendező: Varga Heni

18:00
Nagyterem

Csiky Gergely Állami Magyar Színház, Temesvár (RO)

Parasztopera

Rendező: Szikszai Rémusz

20:00
Nagyterem

Ünnepélyes gálaműsor a színház fennállásának 60. évfordulója alkalmából

TÁMOGATÓK

MÉDIAPARTNEREK

SZERVEZŐ



300077 Temesvár, Románia
Alba Iulia utca 2. szám
Tel.: 0256 434 814
Fax: 0256 494 029

www.tm-t.ro
www.teszt.ro

E-mail: tesztfestival2019@gmail.com